Üniversite Nakliyatı

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
24 + 14 = ?
Enter the equation result to proceed

Eğitim sisteminin son basamağını oluşturan üniversiteler, birden farklı şehirde büyük bir yer kaplar. Üniversitelerin kurulumu ve taşınması gibi işlemler oldukça yorucu bir sürece neden olabilir. Üniversitenin büyüklüğü ve eşyaların taşınacağı adres gibi birden fazla faktör nedeniyle profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Birçok fakülte ve bölüme ev sahipliği yapan üniversiteler taşınması zorlu alanlardan biridir. Bazı bölümlerde laboratuvar gibi hassas alanlar yer aldığı için nakliye esnasında daha fazla dikkat gerekebilir.

Üniversiteye ait tüm eşyalar Eczacıoğlu Nakliyat firma garantisi ile istediğiniz adrese hızlı bir şekilde ulaştırılır. Nakliye esnasında oluşabilecek kazalara karşı gereken önlemi alan Eczacıoğlu Nakliyat sayesinde kusursuz bir üniversite taşıma deneyimi elde edebilirsiniz.

Üniversite Taşıma

Üniversiteler oldukça geniş bir alanda kurulan ve büyük eşyalara ev sahipliği yapan kurumlar arasında yer alır. Okula ait pek çok eşya ağır ve büyük boyutta olduğu için işçi gücünün yetersiz kaldığı anlar olabilir.

Eczacıoğlu Nakliyat, üniversite için gereken taşınma ekipmanları ile uzman desteğini bir arada deneyimlemenizi sağlar. Bu nedenle, daha büyük ve ağır eşyalar için işçi gücü yerine ekipman desteği kullanır. Hızlı ve güvenli çözümler sunan ekipman desteği ile okula ait tüm eşyalar minimum sürede yüklenir ve ilgili adrese ulaştırılır.

Eczacıoğlu Nakliyat’ın sunduğu uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile üniversite taşıma işlemleri profesyonel bir şekilde tamamlanır. Üniversiteye ait olan her eşya amacına uygun bir şekilde paketlenerek korunma altına alınır.

Üniversite Taşımacılığı

Eczacıoğlu Nakliyat, pratik bir hizmet sistemi sunarak minimum sürede, üniversitenizi kurmanıza olanak sağlar. Alanında uzman ekibi ile üniversiteye ait her eşyanızı özenle paketler ve taşımaya hazır hale getirir.

Üniversitede yer alan eşya niteliği, büyüklüğü ve boyutu gibi faktörler taşıma üzerinde etkin rol oynar. Nakliye esnasında sorun çıkmaması adına Eczacıoğlu Nakliyat, yüklemeden önce adresinizi ziyaret eder.

Bu ziyaret neticesinde eşyalarınızla ilgili detaylar ve taşınma yöntemlerine karar verilir. Üniversite nakliyelerinde kullanılan geniş araç filoları sayesinde tek seferde daha büyük ve daha fazla eşyayı taşıyabilirsiniz.

Eczacıoğlu Nakliyat’ın köklü geçmişi ve tecrübesi ile, üniversitenizin kurulumunu aksatmadan tam zamanında yerleşim sağlayabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
21 + 12 = ?
Enter the equation result to proceed
Menü