Tarihi Eser Nakliyesi

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
16 + 15 = ?
Enter the equation result to proceed

Ülkemizde tarihe meydan okuyarak günümüze kadar gelmeyi başarmış pek çok tarihi eser bulunur. Genel olarak, tarihi eserler farklı şehirlerde ortaya çıksa da sergi ve saklanma koşulları nedeni ile farklı illere sevk edilebilir.

Oldukça hassasiyet ve dikkat gerektiren tarihi eserlerin taşınması için özel ekipman ve araç desteği gereklidir. Eczacıoğlu Nakliyat yılların tecrübesi ile tüm tarihi eserleri en uygun koşulda istenilen adrese ulaştırır.

Tarihi eserin hassasiyetine bağlı olarak ambalaj ve korunma yöntemleri değişiklik gösterebilir. Eczacıoğlu Nakliyat yetkilileri tarihi eseri taşımadan önce bulunduğu noktaya ulaşarak ön inceleme yapar.

Taşınma esnasında ihtiyaç duyulacak koruma ve ambalaj yöntemlerini belirleyerek işlem yapmaya başlar. Bu sayede, Eczacıoğlu Nakliyat ile tüm tarihi eser tiplerini en kusursuz şekilde taşıyabilirsiniz.

Tarihi Eser Taşıma

Tarihi eserler Türkiye’nin birçok noktasında yer aldığı için bazı durumlarda tek bir merkezde toplanması gerekebilir. Tarihi eserlerin belli noktalara taşınabilmesi için tecrübeli ellerde değerlendirilmesi gerekir.

Alanında uzman ekiplerden oluşan Eczacıoğlu Nakliyat yetkilileri, tarihi eseri inceleyerek taşımaya uygun hale getirmek için gereken koşulları belirler. Bu sayede zorlu bir süreç olan tarihi eser taşıma işlemini Eczacıoğlu Nakliyat farkı ile tamamlayabilirsiniz.

Tarihi eserin taşınacağı araç özenle seçilerek, olası kazalara karşı üst düzey önlemler alınır. Tarihi eserin taşınması sürecinde meydana gelebilecek kazalara karşı, Eczacıoğlu Nakliyat tüm ürünleri sigorta kapsamına alır. Bu sayede, Eczacıoğlu Nakliyat ile tam güvenlikli bir taşıma deneyimine ulaşabilirsiniz.

Tarihi Eser Taşıma

Tarihi eserler birçok farklı nedenden dolayı şehir içi ya da şehir dışına taşınabilir. Özellikle, hassas yapıya sahip olan tarihi eserler için en uygun koşulları merak ediyor olabilirsiniz.

Eczacıoğlu Nakliyat, tüm tarihi eserlere ön inceleme yaparak, en uygun koşulun esere göre belirlenmesini sağlar. Tarihi esere hassasiyetle yaklaşan uzman ekipler, ambalaj yöntemine kadar verdikten sonra ideal araç tipini belirler.

Tarihi eserin boyutu, kalınlığı, hassaslığı gibi detaylar ön inceleme sayesinde kararlaştırılır. Buna göre tarihi eserin ihtiyaç duyduğu ölçülere uyum sağlayan araç, Eczacıoğlu Nakliyat tarafından belirlenir. Taşıması yapılacak olan eserin niteliği, adresi ve boyutuna göre bütçenize en uygun nakliye ücretlerine Eczacıoğlu farkı ile ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
28 - 5 = ?
Enter the equation result to proceed
Menü