Eşya Depolama

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
26 + 11 = ?
Enter the equation result to proceed

Eşya depolama ve saklama hizmetleri günümüzde bir ihtiyaç halini almıştır. Eşya depolama hizmeti, eşyaların tamamının ya da belirli bir kısmının belirlenen süre zarfında depolanması işlemidir. Eşya depolamada korunmak veya saklanmak istenen eşyalar sağlam depo binalarımızda ve bölmelerde depolanır.

Sürekli olarak kamera sistemleri tarafından takip edilen depo binalarımız her türlü olası felaket durumuna karşı güvence altındadır. Yeni eve taşınırken evin hazır olmama durumu veya başka nedenlerle eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmetleri

Eczacıoğlu Nakliyat olarak eşyalarınızın korunması için profesyonel hizmet sunmaktayız. Eşya depolamada tüm eşyalar titizlikle korunacak şekilde depolarımızda saklanmaktadır. Firmalarımızın sahip olduğu depolama alanları eşyaların güvenle korunması için özenle dizayn edilmiştir.

Eczacıoğlu Nakliyat olarak eşyalarınızı depoladığımız depolama alanları güvenli ve temiz alanlardır. Depolarımız düzenli aralıklarla temizlenmektedir. Müşterilerimiz gönül rahatlığıyla eşyalarını firmamıza teslim edebilmektedir.

Depolama işleminde öncelikle evinize uzman gönderilir ve ne kadar eşya taşınacağı, nasıl bir ambalajlama yapılacağı belirlenir. Eşyalar korunaklı ve hasara yer vermeyecek şekilde paketlenir. Planlanan tarihte dikkatli bir şekilde araca yerleştirilir. Daha sonra size ayrılan depoya özenle yerleştirilir.

Eşya Depolama Fiyatları

Eczacıoğlu Nakliyat olarak güvenli ve sigortalı eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Eşya depolama süreçlerinde sigorta yapılması oldukça önemlidir. Bu nedenle, herhangi bir sorun yaşanmaması için sigorta işlemi ile eşyalarınız güvence altına alınmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız eşya depolama hizmetlerini avantajlı fiyatlarla müşterilerle buluşturmaktadır. Firmamız inceleme sırasında fiyatlandırma yapmaktadır. Fiyat bilgisi müşterilerimizin bilgisine sunulmaktadır. Firmamız planlanan bütçe dışında ek maliyet tahakkuk etmemektedir.

Güvenilir hizmet anlayışıyla yola çıkan Eczacıoğlu Nakliyat, eşya depolama süreçlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. Ofis depolama konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
19 - 9 = ?
Enter the equation result to proceed
Menü