Fabrika Nakliyatı

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
24 + 8 = ?
Enter the equation result to proceed

Üretim sektörünün yapıtaşını oluşturan fabrikalar hem sektör hem de ülkeler açısından kritik öneme sahiptir. Fabrika kurulumunda dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bunların başında hammaddeye ve pazara yakınlık gibi unsurlar yer almaktadır. Fabrikanın büyütülmesi, pazarın yer değiştirmesi ve üretimdeki diğer hususlar sebebiyle fabrikanın yer değiştirmesi gerekebilir. Fabrikanın taşınması için fabrika nakliyat şirketlerinden yararlanılmalıdır.

Fabrika nakliyesi diğer nakliyat hizmetlerine göre uzmanlık ve titizlik gerektiren bir taşıma hizmetidir. Fabrikada bulunan makine ve teçhizatlar ya da hassas parçalar kıymetli ve maliyetli malzemelerdir. Bu nedenle, fabrikada yer alan makine ve teçhizatlar ile hassas parçaların zarar görmeden yeni fabrikaya taşınması oldukça önemlidir.

Fabrika Nakliyatı Nasıl Yapılır?

Fabrika taşıma işlemlerinden önce fabrikanın ön incelemeden geçirilmesi gerekir. Fabrikada uzman personel tarafından inceleme yapılarak taşıma işleminin planlaması gerçekleştirilir. Ambalajlama işleminin nasıl yapılacağı, nakliye aracı ve kaç personelle çalışılacağı inceleme sırasında tespit edilir ve bu bilgiler doğrultusunda planlama yapılır. Fabrika yetkililerine gerekli bilgiler verilir ve nakliyat işlemi için uygun gün belirlenir.

Taşınacak eşyalar uzman personel tarafından özenli ve dikkatli bir biçimde ambalajlanır. Eşyaların hassasiyetlerine bakılarak uygun ambalajlama malzemeleri ile paketleme işlemi yapılır. Nakliyat işleminde kullanılan araçlar her türlü yol şartlarına uygun olarak seçilmektedir. Ambalajlanan eşyalar ve makineler hasar görmeyecek biçimde araca yüklenir. Araca yerleştirilirken eşyalar üzerine ambalaj geçirilerek sıvı ve toza maruz kalmasının önüne geçilmiş olur. Firmamız eşyaların en uygun ve en güvenilir şekilde taşınmalarını sağlayan bir sistemle hareket etmektedir.

Araca dikkatli bir şekilde yüklenen malzemeler, yeni fabrikaya hasar görmeden taşınmaktadır. Eşyalar yeni fabrikaya yine uzman personeller tarafından dikkatli bir biçimde yerleştirilmektedir. Fabrikaya ait malzemelerin zarar görmeden taşınması firmamızın sorumluluğundadır.

Fabrika nakliye hizmetlerinde personel gücünün yanı sıra alet ve malzemelerden de yararlanılmaktadır. Firmamızda fabrika nakliyatında kullanılmak üzere alet ve malzemeler mevcuttur.

Fabrika Taşıma

Kaliteli ve güvenilir taşımacılığın adresi Eczacıoğlu Nakliyat olarak fabrika nakliye hizmetinde profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız fabrika taşıma süreçlerini titizlikle yürütmektedir.

Fabrika nakliyatı hizmeti almak isteyen firmalar ile hizmet öncesinde yazılı sözleşme imzalıyoruz. Bu sözleşme ile müşterinin olası bir zarara karşı mağdur olmamasının önüne geçiyoruz. Taşıma işlemleri esnasında oluşabilecek hasar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Sizi Arayalım

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
30 - 6 = ?
Enter the equation result to proceed
Menü